SDRUŽENÍ PŘÁTEL RYCHNOVA S.P.R. SDRUŽENÍ PŘÁTEL RYCHNOVA  
   
     
               
  HOME PROGRAM SPONZOŘI FOTKY KONTAKT KNIHA  
               
     
  v malebném prostředí vesničky Rychnov na Moravě na česko-moravském pomezí, mezi Lanškrounem a Moravskou Třebovou pro Vás připravujeme již šestý ročník festivalu "Rock proti drogám". Super místo, bohatý program, občerstvení, ....  
připravujeme

... stanování přímo v areálu, předprodeje (Moravská Třebová, Lanškroun, Svitavy, přes internet-můžete si napsat klidně hned komukoli z týmu), soutěže o super ceny (hlavní cena - ???), velká scéna, super zvuk, světla ...

Bohatý program hudební i doprovodný.

Loni jste viděli motorkářskou show - motocross s jedním naraženým hrudníkem (už je dávno v pořádku :-) a modelářskou show - modeláři z lanškrounské bandy ZEROZERO.CZ, atraktivní pro děti i dospělé !!! ... letos opět něco vymyslíme :-)

Pro případ špatného počasí (zbytečný - i letos bude opět krááásně) pro vás opět máme velkokapacitní stan a náš vojenský stan. Nebojte se nezmoknete!

 
POZOR !!!

... jsme proti drogám, proto se na akci nebudou prodávat CIGARETY a do "policejní hodiny" ani tvrdý ALKOHOL (pivo bude po celou dobu akce), závisláci kuřáci - zařiďte se podle toho. Jen na vysvětlenou - kouření a pití (light) nezakazujeme, jen vás v tom nebudeme podporovat.

P.S. "policejní hodinu" stanoví hlavní pořadatel přímo na akci a z dobře informovaných pramenů víme, že by to mělo být někdy okolo vystoupení hlavní hvězdy.

 
  mapka  
  Podrobná mapa zde ...  
Předprodeje infocentra v Lanškrouně, Svitavách a v Moravské Třebové, čerpačka Bystré, hospoda U housliček v Rychnově na Moravě ... můžete se s námi spojit i e-mailem (nejste-li v dosahu uvedených předprodejů) a domluvíme se.  
Vstupné "o zlatku" víc, než loni ... předprodej za 120,- a na místě 170,- ... děti do 140 cm opět ZDARMA !!!  
Média

Mediálním partnerem bude internetový portál MAFITEL.com.

Letošní spot opět vyrobí přímo rádio HANÁ, tak si ho musíte poslechnout přímo ve vysílání. Starší spoty si můžete stáhnout zde .... cha to je předloňský, loňský je zde

 

 
realizační tým
Tonda Žouželka    hlavní pořadatel
Jirka Hurych         program